דף הבית   |   צור קשר     |   HOME PAGE    |   ABOUT US

סטודיו לעיצוב פנים    |    סטיילינג    |    עיצוב תאורה מקצועי    |   איבזור חללים 

עיצוב_חדר_רחצה

עיצוב_חדר_אמבטיה או עיצוב_חדר _שרותים ממש כמו בבית מלון דורש תכנון מדוקדק.  בואו לעצב איתנו חדר רחצה בסטייל. עיצוב_חדרי_רחצה מפנקים יתנו לכם הרגשה של פינוק בבית. שדרוג מדהים לאיכות החיים בבית, להורים וגם לילדים.

עיצוב חדרי רחצה ושירותים

בית מושלם יותר, זה תמיד רצוי, אך מה כדאי לשפץ קודם, אם אין לנו תקציב לשיפוץ מסיבי. כדי לחולל מהפך משמעותי בבית, לא חייבים לעצב את הכל מא' ועד ת'. עיצוב חדר אמבטיה או עיצוב חדר שירותים, שנעשים בצורה נכונה, מחוללים שיפור מדהים שאפשר ליהנות ממנו ולשדרג את איכות החיים בבית.

השראה ממלונות יוקרה

הרבה אנשים כיום רוצים לעצב את חדר הרחצה או השירותים מחדש. לצורך הגדרת קונספט לעיצוב, אפשר לפנות ולשאוב השראה ממיטב בתי המלון. עיצוב חדר אמבטיה או עיצוב חדר שרותים כמו בבית מלון יתנו לכם הרגשה של פינוק בבית. ניתן לשלב בעיצוב חדר הרחצה או השירותים, נגיעות של עיצוב מודרני או קלאסי לפי הטעם, עם נגיעות של יוקרה ופונקציונליות.

עיצוב שכיף לילדים

על מנת להעניק חוויה נעימה ואפילו כיפית עבור הילדים, אפשר להחליט על עיצוב חדר אמבטיה ילדים. כך, הופכים את שעת צחצוח השיניים ואת הרחצה, לחוויה נעימה. אפשר לעצב פינה מסוימת או אפילו קיר שלם, עם אריחי שיש או אריחים מאוירים, על פי הסגנון שאתם רוצים.

שימו ברז

אפשר לחולל מהפך עם עיצוב בחדר הרחצה ועיצוב חדר שירותים, על ידי החלפת אסלה מיושנת, על ידי התקנה של גופי תאורה חדשים, על ידי הכנסת ארון כיור מרהיב וכיוצא בזה. אולם, בל נשכח את המקום החשוב של הברזים. אלמנט זה, הינו פרט מרכזי שכולנו משתמשים בו מדי יום ביומו, ואפשרויות העיצוב שלו הן רבות היום.

אם אין לכם כיוון מאוד ברור או שפה עיצובית הרצויה לכם, התחילו עם בחינה של מבחר של ברזים. אפשר ובהחלט תגלו כי מה שנראה לכם מדהים אלה דווקא עיצובים מחוץ לקופסא או מאוד מודרניים. כך לדוגמא, ברזים שחורים או בצבע זהב, יכולים להתאים אם אתם רוצים משהו מאוד דרמטי ואם יוקרה קלאסית מדברת אליכם, תוכלו להתקין ברזים כסופים, מעל כיור מעוצב או במקלחת החדשה שלכם. כיום ניתן אפילו ברזים צבעוניים שיכניסו קריצה עיצובית מיוחדת בחדר רחצה הורים או ילדים.

לאחר ששיפצתם את חדר הרחצה, אל תשכחו להכניס אקססוריז לחלל, שיוסיפו אופי וישדרגו אותו, מיתלים מעוצבים, מגבות יפות, עציצון עם עלים ירוקים ובקבוקון ריח שישלים את האווירה.

 #עיצובחדררחצה  #עיצובשרותים #עיצובחדרשרותים  #עיצובאמבטיה #עיצובמקלחת

logo בניית אתרים