דף הבית   |   צור קשר     |   HOME PAGE    |   ABOUT US

סטודיו לעיצוב פנים    |    סטיילינג    |    עיצוב תאורה מקצועי    |   איבזור חללים 

LIGHTING  DESIGN

עיצוב תאורה מקצועי 
מאת סמדר תמיר - מעצבת  פנים ומעצבת תאורה.


עיצוב תאורה עוסק במערכת יחסים בין מקור האור, האובייקט, החלל המואר ותפיסת הראייה.


כמעצבת תאורה מוסמכת, אני מקפידה תמיד לברר עם לקוחותיי את נושא ייעוד החללים אותם אני מעצבת, את מטרת התאורה: האם יש צורך בתאורה כללית או תאורת דקורטיבית, תאורת עבודה או תאורת אוירה, תאורה משימתית או תאורת אובייקט תאורת סימון וכו',  ובהתאם לכך מתאימה את הקומפוזיציה של סוג התאורה, עוצמת התאורה, פיזור\מיקוד התאורה, צבע צורה והכוון שלה, לצורך ולדרישה.

את התאמת התאורה המתבססת על הצורך של לקוחותיי בחלל  המעוצב, אני מבצעת בהתאם  לפרמטרים הרבים והשונים הנוגעים למשתמש, לייעוד החלל ולנתוניו.

עיצוב התאורה ישתנה בהתאם לסוג החלל (חדר, חנות, כניסה וכו'), לגובה התקרות, לגיל המשתמש ובהתאם לאובייקט אותו אנחנו רוצים להאיר .

צבע התאורה (טמפרטורה בקלווין) ישתנה בהתאם לצבעי החפצים, בסקלת הצבעים, אותם אנו רוצים להאיר . נוודא שמדדי התאורה של הגופים יעבירו את הצבעים בצורה הטובה ביותר.  (CRI  גבוה).

גובה התאורה\ מקור האור ישתנה בהתאם לגובה החלל ולפרמטרים נוספים.

כמות, כוון וזווית התאורה ישתנו בהתאם לגובה התיקרה והאובייקט אותו אנו מאירים, ישפיעו על התחושה בחלל ויניעו רגש אצל השוהה בו.


תיכנון התאורה יתבצע באופן שימנע סינוור.

ישנם סוגי תאורה שונים: ביתית, משרדית, תעשייתית, חרום, מסיבות תאורת חוץ ועוד. התאורה תתוכנן לכל מטרה בצורה שונה לצורך יצירת הרמוניה והתאמה לצורך.
תאורת חוץ תקבל תשומת לב מיוחדת בהתאם לסוג העצים והעלים.

תאורת ארכיטקטורה או יצירות אומנות תיושם באופן שידגיש את המיוחדות של האובייקטים.

עיצוב תאורה נכון הוא מקצוע מורכב ורציני שתפס תאוצה בעולם בשנים האחרונות במקביל לכניסת תאורת הלד לשוק. תאורת הלד חסכונית, בעלת אורך חיים של עשרות אלפי שעות עבודה, ניתנת לדימור  ובעלת מגוון אפשרויות אינסופי.

עיצוב תאורה נכון יחמיא לחלל, לאנשים השוהים בו ולמוצרים שנרצה למכור. יעלה את פיריון העבודה, ישפיע על מצב רוחם של השוהים בחלל, יעלה את כמות המכירות והכי חשוב יחסוך כסף רב על תיכנון לקוי של תאורה. 

מעניין אתכם, התקשרו אליי לתיאום פגישה בנושא:

סמדר תמיר ו  סטודיו 26  ו  טל: 050-8882345

מאת סמדר תמיר, מעצבת פנים  ומעצבת תאורה מקצועית.

logo בניית אתרים