דף הבית   |   צור קשר     |   HOME PAGE    |   ABOUT US

סטודיו לעיצוב פנים    |    סטיילינג    |    עיצוב תאורה מקצועי    |   איבזור חללים 

MORE IS LESS


-עיצוב הבית \ מאת סמדר תמיר, מעצבת פנים והום סטיילינג 

עיצוב הבית \ מאת סמדר תמיר,
מעצבת  פנים ומעצבת תאורה.

 היום כבר כולם מבינים את החשיבות הגבוהה שיש לנושא של עיצוב פנים.  בכוחו של עיצוב פנים להפוך כל חלל לכזה אשר עונה על כל הדרישות והצרכים הפונקציונאליים של הדיירים וכמובן, להתאפיין בנראות מרשימה ולתרום תרומה גדולה לאווירה הנעימה בבית.
מי שמתלבט אם לבצע עיצוב פנים באופן עצמאי או לשכור לצורך העניין את שירותיו של מעצב פנים מקצועי, חשוב שייקח בחשבון, שהליך העיצוב הוא הליך מורכב במהלכו יש לשים דגש על פרטים רבים ובין היתר: בחירת הצבעים המתאימים, דגש על תאורה ועל כניסת האור הטבעית, לקיחה בחשבון של גובה התקציב אשר יוקצה לצורך המטרה, מחשבה גם על ההיבטים האסטטיים וגם על אלו הפונקציונאליים.דגשים חשובים בעיצוב פנים
אם גם אתם מעוניינים להתחיל תהליך של עיצוב פנים, להלן מספר נקודות אשר דגש עליהם, יסיע לכם במטרה:

עיצוב סלון – הסלון מהווה את ה"לב" של הבית ולכן, נהוג להשקיע זמן, מחשבה וכסף, על מנת להוציא את ה"מקסימום" מאותו החלל ולהפוך אותו למרשים ונעים. כדאי להתחיל בבחירת סגנון עיצובי מועדף ולדאוג שכל האלמנטים הנבחרים, ידברו בשפה של אותו הסגנון.

עיצוב חדרים – חדרי השינה אמורים להוות כפינה שקטה ונעימה. לכן, חשוב לא להגזים בגירויים ולעצב אותם בסגנון נקי ומרשים – כמובן, תוך התאמה לטעם האישי, לצרכים ולהעדפות של בעלי החדר.

עיצוב חדרי רחצה – חדרי רחצה יהיו לרוב חדרים קטנים ובכדי שהם יספקו נוחות מקסימאלית, חשוב לתכנן אותם בקפידה – תוך דגש על בחירת הכלים הסניטריים המתאימים, וכמובן, שמירה על האסתטיקה.

הום סטיילינג – הום סטיילינג הוא חלק מעולם עיצוב הפנים, מדובר על הליך "הלבשת הבית", הליך אשר מאפשר לשנות את הנראות של הבית, להוסיף לו צבע ולהשיג את כל אותם השינויים בתקציב יחסית נמוך.

עיצוב פנים מודרני
עולם עיצוב הפנים משנה את פניו לעיתים קרובות – בכל זאת, הזמנים בהם אנו חיים משפיעים גם עליו. מהסיבה הזאת, אם אתם מתכננים עיצוב פנים, חשוב שתאספו מידע, לגבי האפשרויות, החידושים והשינויים שהתרחשו בעולם זה – כאשר, המידע המדובר, יאפשר לכם את קבלת התוצאה האופטימאלית. 
מעניין אתכם, התקשרו אליי לתיאום פגישה בנושא:

סמדר תמיר ו  סטודיו 26  ו  טל: 050-8882345

מאת סמדר תמיר, מעצבת פנים  ומעצבת תאורה מקצועית.


 

חווית לקוח במרחב המסחרי\ מאת סמדר תמיר MBA ומעצבת פנים.

עיצוב נכון של חלל מסחרי יכול להשפיע באופן דרמטי וישיר על רמת המוטיבציה והתפוקה של העובדים ועל שיפור רמת המכירות והרווחים של בית העסק.

עיצוב חנות, עיצוב משרד או עיצוב חלל מסחרי עפ"י כללי העיצוב הנכונים ישפר את תחושת הצרכן וישפיע על ההתנהגות האנושית וחווית הלקוח במרחב המסחרי, מסקנות אילו ואחרות הופקו מתוך מחקרים רבים ותצפיות שעקבו אחר התנהגות צרכנים בענף הקמעונאות בניהם גורו השווק הבינלאומי פאקו אנדרהיל שחקר את הנושא במשך שנים רבות והשפיע רבות על עיצוב חללים מסחריים ועל דרך עבודתם של מעצבי פנים בעולם.

עיצוב נכון של שילוט בפתח החנות ושל חזית החנות ישפיעו רבות על המסר השווקי אותו אנו מעונינים להעביר ללקוח, האם המטרה היא מסר תדמיתי או מסחרי.

גם למיקום וסוג התאורה השפעה על התנהגות הלקוח במרחב החלל המסחרי, או במרחב המשרד המעוצב. היכן למקם תאורה ממוקדת והיכן מפוזרת, תאורה תשפיע על מהירות תנועת הלקוח בחלל ועל האינטראקציה הפיסית עם המוצרים, לקוח במרחב חשוך יחסית נע לאט יותר וממקד את תשומת ליבו למוצרים הנמצאים תחת הספוטים, בסביבה מוארת יותר יגביר את מהירות הליכתו ויסרוק באופן מרחבי את החנות. עיצוב תאורה נכון במשרד ישפיע על תפוקת העבודה ועל מצב הרוח של העובדים. 

יש לתת תשומת לב מיוחדת לעיצוב חדרי הלבשה נוחים, למיקום המוצרים ודרך הצגתם, צבעוניות החנות, בחירה בין עיצוב זויתי למעוגל בהתאם לאפיון הלקוחות וכמו כן שילוב של עיצוב ירוק יתרום אף הוא לגידול משמעותי במכירות. יש חשיבות מירבית גם לעיצוב המוצר ואריזתו, לאתר האינטרנט ואף ליצירת אפשרות התנסות למוצר.
 
מודל חווית הלקוח מתאפיין בגישת חמשת השלבים עד לביצוע העיסקה.
 (Experiential Marketing, by Bernd H. Schmitt / Beyond Marketing Thought Ltd)
 
Sense ItFeel it Think Relate and Act
 
יצירת חווית לקוח  או חווית עובד הנוגעת לכל החושים: מראה, תנועה, קול, טעם, ריח, מגע, פניה לרגש, לסגנון חיים ולערכים חומריים בעולמו של האדם.

כאשר אנו מעונינים למכור ולקדם מוצרים בחנות או להפיק את מירב התפוקה של העובדים, יש לתת את הדעת על עיצוב נכון של החלל המסחרי ו\ או עיצוב המשרד או עיצוב החנות, בהתייחס לשלבי מודל חווית הלקוח .

פרמטרים אילו ועוד רבים אחרים יכולים לעשות את ההבדל בין עסק בינוני לעסק מצליח במיוחד, בדוק!.

עיצוב תאורה מקצועי 
מאת סמדר תמיר - מעצבת  פנים ומעצבת תאורה.


עיצוב תאורה עוסק במערכת יחסים בין מקור האור, האובייקט, החלל המואר ותפיסת הראייה.


כמעצבת תאורה מוסמכת, אני מקפידה תמיד לברר עם לקוחותיי את נושא ייעוד החללים אותם אני מעצבת, את מטרת התאורה: האם יש צורך בתאורה כללית או תאורת דקורטיבית, תאורת עבודה או תאורת אוירה, תאורה משימתית או תאורת אובייקט תאורת סימון וכו',  ובהתאם לכך מתאימה את הקומפוזיציה של סוג התאורה, עוצמת התאורה, פיזור\מיקוד התאורה, צבע צורה והכוון שלה, לצורך ולדרישה.

את התאמת התאורה המתבססת על הצורך של לקוחותיי בחלל  המעוצב, אני מבצעת בהתאם  לפרמטרים הרבים והשונים הנוגעים למשתמש, לייעוד החלל ולנתוניו.

עיצוב התאורה ישתנה בהתאם לסוג החלל (חדר, חנות, כניסה וכו'), לגובה התקרות, לגיל המשתמש ובהתאם לאובייקט אותו אנחנו רוצים להאיר .

צבע התאורה (טמפרטורה בקלווין) ישתנה בהתאם לצבעי החפצים, בסקלת הצבעים, אותם אנו רוצים להאיר . נוודא שמדדי התאורה של הגופים יעבירו את הצבעים בצורה הטובה ביותר.  (CRI  גבוה).

גובה התאורה\ מקור האור ישתנה בהתאם לגובה החלל ולפרמטרים נוספים.

כמות, כוון וזווית התאורה ישתנו בהתאם לגובה התיקרה והאובייקט אותו אנו מאירים, ישפיעו על התחושה בחלל ויניעו רגש אצל השוהה בו.

תיכנון התאורה יתבצע באופן שימנע סינוור.

ישנם סוגי תאורה שונים: ביתית, משרדית, תעשייתית, חרום, מסיבות תאורת חוץ ועוד. התאורה תתוכנן לכל מטרה בצורה שונה לצורך יצירת הרמוניה והתאמה לצורך.
תאורת חוץ תקבל תשומת לב מיוחדת בהתאם לסוג העצים והעלים.

תאורת ארכיטקטורה או יצירות אומנות תיושם באופן שידגיש את המיוחדות של האובייקטים.

עיצוב תאורה נכון הוא מקצוע מורכב ורציני שתפס תאוצה בעולם בשנים האחרונות במקביל לכניסת תאורת הלד לשוק. תאורת הלד חסכונית, בעלת אורך חיים של עשרות אלפי שעות עבודה, ניתנת לדימור  ובעלת מגוון אפשרויות אינסופי.

עיצוב תאורה נכון יחמיא לחלל, לאנשים השוהים בו ולמוצרים שנרצה למכור. יעלה את פיריון העבודה, ישפיע על מצב רוחם של השוהים בחלל, יעלה את כמות המכירות והכי חשוב יחסוך כסף רב על תיכנון לקוי של תאורה. מעניין אתכם, התקשרו אליי לתיאום פגישה בנושא:

סמדר תמיר ו  סטודיו 26  ו  טל: 050-8882345

מאת סמדר תמיר, מעצבת פנים  ומעצבת תאורה מקצועית.


logo בניית אתרים