דף הבית   |   צור קשר     |   HOME PAGE    |   ABOUT US

סטודיו לעיצוב פנים    |    סטיילינג    |    עיצוב תאורה מקצועי    |   איבזור חללים 

לחלום ,לעצב ,להנות ,לאהוב...


ברוכים הבאים לאתר " STUDIO 26 ".


"
סטודיו  26 "  – סטודיו לעיצוב" הינו משרד עיצוב פנים, של מעצבת הפנים סמדר תמיר. סמדר תמיר, הנדסאית מחשבים ובוגרת תואר שני במנהל עסקים שווק ותקשורת, למדה עיצוב פנים במכללת קווים ועיצוב תאורה מקצועי,  מתמחה בעיצוב פנים, עיצוב תאורה, הום סטיילינג והלבשת חללים.

מאחורינו עשרות פרויקטים מגוונים ומוצלחים בכל קנה מידה לשביעות רצון לקוחותינו: תכנון לעיצוב דירות, ליווי לעיצוב דירות קבלן עד קבלת מפתח,  עיצוב יוקרה לוילות ופנטהאוזים, תכנון וליווי לביצוע של שיפוצים בסדרי גודל שונים, מחדר אחד ועד שיפוץ מסיבי ומקיף לדירות\בתים, חנויות, משרדים או חללים גדולים, ייעוץ ליזמי בנייה, פרוייקטי סטיילינג לחללים, עיצוב תאורה ועוד .

"כמעצבת פנים, כל פרויקט חדש הוא חוויה מאתגרת עבורי, תהליך העבודה הוא אישי ובנוי על הבנת צרכי הלקוח ושיתוף פעולה מלא בינינו."

התהליך כולל : פגישות לצורך תיאום ציפיות, הגשת סקיצות, תוכניות עבודה וכמובן ליווי אישי במסעות הקנייה של החומרים והריהוט, במקרה הצורך ישולבו בתהליך מומחים מתחומים שונים.  


תחומי פעילות וקווים עיקריים בעיצוב:
 
" סטודיו  26 "  עוסק במגוון תחומי פעילות: 
  • עיצוב פנים למגזר הפרטי.
  • עיצוב פנים למגזר המסחרי, תוך ניתוח חווית לקוח במרחב המסחרי ושרותי מעטפת היקפית שווקית הכוללים יעוץ שווקי, עיצוב גרפי והפקות דפוס של חומר שווקי נדרש בהתאם לצרכי החברה.
  • שרותי הום סטיילינג וספייס סטיילינג- הלבשת חללים פרטיים ומסחריים כולל סיוע בבחירת האביזרים הנלווים המתאימים לחלל (פריטי ריהוט, טכסטיל, פריטי נוי וגופי תאורה).
  • עיצוב תאורה מקצועי.
השפה העיצובית, אותה אנו מובילים בעיצוב הפנים שלנו, היא קווים מודרניים, נקיים ופונקציונאליים המביאים לתוצאה של חלל יוקרתי, לא עמוס, נקי, משולב במשחקי אור וצל ובאלמנטים בעלי נוכחות דרמטית. התכנון הינו ייחודי לכל פרויקט ופרויקט ונעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, צרכיו ורצונותיו.


WHEN  DESIGN  MEETS  STYLE


ניהול התכנון


בגישה הכוללת של מעצבת הפנים סמדר תמיר,  בסטודיו 26 ההקפדה היא על תכנון דקדקני תוך הבנת צרכי הלקוח, מתן פתרונות יצירתיים לכל רצון או חלום בליווי כל שלבי הפרויקט תוך שאיפה ליצור חידוש ויחודיות בכל חלל.


הסטודיו מציע שרותי המחשת תכנון העיצוב באמצעות שימוש בתוכנת הדמיה בתלת ממד. ההמחשה מאפשרת להציג בפני הלקוח את אלטרנטיבות התכנון השונות באופן ברור וידידותי מבחינה חזותית, המדמה את המציאות הרצויה.

במידת הצורך, מציע הסטודיו גם שירותי הום סטיילינג, ליווי בהתאמת גוונים וצבע ובחירה של כל פריטי הריהוט, התאמת הטקסטיל, פריטי הנוי, וגופי התאורה לרענון הבית או כהמשך לעיצובו מחדש.

בתחום המסחרי המשרד מעניק פתרונות עיצוביים בראייה שיווקית הקושרים בין מהות בית העסק, מבנה החלל, זהות הלקוחות ומיצוב המותג לבין תכנון החלל. כמו כן מציע הסטודיו עיצוב והפקות דפוס של חומר שווקי מגוון בהתאם לצרכי הלקוח ויעוץ כללי לשיפור השיווק.

הבנת צרכי הלקוח, התקציב ועמידה בלוח זמנים הם המפתח להצלחת המשרד והפרויקטים.
הרצון שלנו הוא לתת מענה לכל חלום, ליצור חידוש וייחודיות בכל חלל, תוך שילוב בין אובייקט צבע, טקסטורה ותאורה.


החזון שלנו  
ליצור, בשיתוף עם הלקוח, מקום חוויתי נעים וייחודי שעונה על כל צרכיו ובקשותיו .

סמדר תמיר- מעצבת פנים והום סטיילינג, מעצבת תאורה מקצועית.

logo בניית אתרים