דף הבית   |   צור קשר     |   HOME PAGE    |   ABOUT US

סטודיו לעיצוב פנים    |    סטיילינג    |    עיצוב תאורה מקצועי    |   איבזור חללים 

עיצוב_מרפסת -  בואו לעצב איתי את המרפסת שלכם, ולהפוך אותה לפינה קסומה שכיף לשהות בה.  בעזרת עיצוב והצללה נכונים, תהפוך המרפסת, לחלל פרקטי, נעים וירוק לפסקי זמן של הירגעות בחוץ .

עיצוב מרפסות וגינות

עיצוב נכון של מרפסת או של גינה מוסיף המון לבית. #עיצוב מרפסת בעזרת אלמנטים מתאימים יכול להפוך את הפינה הזאת לפינת התרגעות משובבת נפש. עיצוב גינה באופן מחושב, אסתטי ונכון, מחבר בין הטבע לבין הבית ובין אלמנטים פנימיים לבין החוץ, באופן הרמוני ונכון.

ירוק בנשמה - משובב לבב אנוש

#עיצוב מרפסות וגינות לא חייב להתחיל בהכרח עם אלמנטים הכי גדולים שאפשר להעלות על הדעת. אתם לא חייבים להעמיס יותר מדי פריטים ובהתאם לשטח הפנוי תוכלו לעשות הרבה מאוד עם שילוב עציצים וצמחיה. אפילו מעט ירוק, במקומות הנכונים, מכניס הרבה שמחה ותחושה טבעית ונעימה.

הגינה עוברת למרכז הבית

על מנת להפוך את המרפסת או את הגינה למעוצבים בצורה פונקציונלית, שמתאימה לאורח החיים שלכם, חישבו עליהם בתור מרכז הבית. בימים יפים ונעימים, כשאתם מארחים או רוצים להתרגע, זה המקום שבו תוכלו להרגיש מאושרים. הכניסו ריהוט למרפסת או לגינה, שיוכל לשמש אתכם לארוחות משפחיות, לקפה של בוקר, לעיתון של ערב, לאירוח או לכל מצב מתאים. ניתן להציב שולחן אוכל או ספה וכורסאות ואפילו נדנדות מותאמים לחוץ, באיכות ובנראות שלא תבייש את מיטב הסלונים הכי מתוקתקים.

הצללה ועיצוב תאורת חוץ

גם בימים חמים יחסית, אפשר ליהנות במרפסת או בגינה המעוצבים, עם פתרונות הצללה מוצלחים ויפים בשילוב מאוורר מעוצב. יחד עם זאת, הגינה או המרפסת הופכים לנעימים במיוחד בשעות הערב ולפעמים גם מאוחר יותר. על כן, חלק חשוב של העיצוב שם דגש מלבד על ירוק, עציצים או צמחי תבלין וערוגות, גם על תאורה למרפסת. גופי תאורה מרהיבים ודקורטיביים יאפשרו לכם ליהנות גם כשחושך בחוץ. ואם אתם אוהבים להתרווח עם מוזיקה טובה, תוכלו להוסיף גם רמקולים שמתאימים לתנאי חוץ (עמידים למים). 

logo בניית אתרים