דף הבית   |   צור קשר     |   HOME PAGE    |   ABOUT US

סטודיו לעיצוב פנים    |    סטיילינג    |    עיצוב תאורה מקצועי    |   איבזור חללים 

עיצוב_חנות מזמינים אתכם לעצב איתנו את החנות שלכם באופן ייחודי למותג שלכם, ליצור מראה אטרקטיבי שיגביר את המשיכה של לקוחות לחנות, חווית קנייה נעימה ומזמינה, להגדלת הכנסות העסק.  


עיצוב חנויות

כיצד חנות מסוימת אחת מצליחה ואילו אחרת, סמוכה, מצליחה הרבה פחות? יש הרבה סיבות אפשריות, אך צורת העיצוב מהווה גורם מאוד מרכזי. אם אתם רוצים לשפר את החנות וגם להגדיל את הרווחיות, קבלו כמה כללים וטיפים שיעזרו עם עיצוב חנות מזמינה. חווית לקוח ופונקציונליות – זה שם המשחק.

חווית לקוח ומיתוג – זה הבסיס

כלל יסודי של עיצוב חנויות: חשבו כמו הלקוח. אתם צריכים להקנות לחנות עיצוב המקנה חווית לקוח. עיצוב יפה, מזמין, שעושה חשק, מקדם את ערכי המותג ומעניק ללקוח חוויה נפלאה. עיצוב עם דגש על המותג עוזר ללקוח להתחבר לערכים של העסק שלכם ולהרגיש שיש חשיבה ואמירה מאחורי הדברים.

עיצוב שמרים את המכירות למעלה

כאשר עיצוב ומיתוג מגיעים ביחד עם עיצוב להגדלת המכירות, מתקבלת התוצאה הטובה ביותר. אבל איך להגיע אל מיקסום מכירות החנות? קודם כל, עצבו היטב את אזורי הכניסה לחנות ואת אזור הקופות. בצורה כזאת אתם יוצרים קבלת פנים מצד אחד וגם מקדמים מוצרים נילווים למכירה ליד הקופה, מצד שני. שימו דגש על עיצוב תאורה לחנות. תאורה מוצלחת מרוממת את מצב הרוח. אתם רוצים לקוחות שמרגישים טוב ומרוצים – כי אלה הערכים שכל חנות רוצה להיות מזוהה עימם.

קונספט, זהות ובידול

אם אתם לא חלק מרשת שמכתיבה קווים מסוימים בעיצוב, קרוב לוודאי שתפיקו יותר, אם תבנו קונספט. חנות שיש לה זהות ושהיא מבודלת לעומת חנויות של מתחרים, תזכה להערכת הקהל ותשיג לקוחות נאמנים. אל תתבלבלו, לא תמיד קל להחליט על עיצוב קונספט לחנות ובעניין כזה אפשר בהחלט להתייעץ עם מומחים. טיפ חשוב - בחירת צבעוניות נכונה לפי קונספט ודגש על המוצרים הרווחיים יהפכו את החנות או החנויות שלכם ליותר רווחיים ויותר מזמינים.                                כמעצבת פנים עם התמחות בשיווק, אשמח לעצב לכם חלל מרהיב עם חווית לקוח מזמינה ובלתי נשכחת.

logo בניית אתרים