דף הבית   |   צור קשר     |   HOME PAGE    |   ABOUT US

סטודיו לעיצוב פנים    |    סטיילינג    |    עיצוב תאורה מקצועי    |   איבזור חללים 

עיצוב_מסחרי / עיצוב_מוסדי

עיצוב_חנות או עיצוב_משרד דורשים מחשבה ותכנון  - בואו לעצב ולמתג את העסק, עיצוב משולב מיתוג לחנויות, משרדים, חדרי נופש ועוד, ליצירת רושם ראשוני הטוב ביותר, סביבת עבודה נעימה לעובדים, חלל מזמין ללקוחות והגדלת הכנסות העסק.

עיצוב משרד

רבים שואלים, איך אפשר או איך כדאי לעצב את המשרד המושלם? אך למעשה, אין דבר כזה, עיצוב משרד מושלם, וזה כך, לא רק מכיוון שלכל אחד עשוי להיות טעם אסתטי משלו. בעיצוב המשרד המתאים, יש לגשת עם הגדרה של כמה יעדים. למשל, עד כמה רוצים עיצוב משרד מודרני או שאולי מעדיפים נגיעות בוהו או רטרו. יעד חשוב לא פחות יהיה הפונקציונליות שרוצים להשיג. וכמובן, אי אפשר להתעלם מגודל החלל ומהמיתוג שרוצים לשדר.

זה דבר אחד לבצע עיצוב משרד הייטק שממלא חלל עם חלוקה להרבה חללים, משרד בין כמה קומות וזה דבר אחר לחלוטין לבצע עיצוב משרד עו"ד, שגודלו קטן יותר. מעבר לכך, סגנון של משרד עו"ד שונה בעיצובו  ממשרד היי טק או משרד פרסום. כך שלכל תחום מקצועי יש את העיצוב המותאם לו.  

עיצוב משרד והחללים השונים שבו

כאשר בונים קונספט של עיצוב המשרד, כדאי להתייחס לחללים השונים והנפרדים אשר בו. השפה העיצובית עשויה להיות אחת ובכל זאת, דגשים מסוימים יהיו נבדלים מעצם טבעם. כך למשל עיצוב חדר ישיבות צריך להתבסס על חוויה פונקציונלית ותכליתית, בעוד עיצוב חדר פאן לעובדים או חדר אוכל לעובדים, צריך להתבסס על יצירת חוויה לשוהים בו או תחושה נינוחה,  אולי ביתית ורגועה.

כך תשפרו את עיצוב המשרד בקלות

רוצים לשפר את עיצוב המשרד בכמה צעדים? ראשית, התייחסו לתאורה וחשבו במה תוכלו לשפר. העדיפו עיצוב תאורה וצבע נכון של תאורה במשרד שייצרו תחושה של חלל גדול יותר ומרווח יותר. אם הריהוט התיישן, בחרו ריהוט למשרד נוח מעוצב ופונקציונלי, המשלב אסטתיקה- לא פחות חשוב.

 ישנן חנויות שמתמחות בריהוט משרדי שיכניס אלגנטיות וחידושים לחלל.  בהשקעה לא גדולה, ניתן ליצור מהפך, אפילו על ידי הכנסת אקססוריז ואביזרי נוי למשרד, שרות שאנו מציעים, איבזור משרד, יכול לתת מענה עיצובי מקסים ושידרוג מהיר למשרד. כשאתם רוצים לתת תחושה נעימה ומסבירת פנים, בחרו תמונות או טפטים לקירות המשרד וההשפעה תורגש על ידי העובדים ועל ידי הלקוחות גם יחד.

#עיצובמשרד  #עיצובחנות #עיצובמסחרי #עיצובמשרדים

logo בניית אתרים